Türk kadın basketbolunun efsane isimlerinden Banu Karadağlı ödüle doymuyor. Basketbol dünyasındaki başarısını sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle gönüllere taht kuran Karadağlı geçtiğimiz günlerde düzenlenen ödül töreninde “Yaşam Boyu Onur Ödülü”’ne layık görüldü.
Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Karadağlı “Bu ödülümü ülkemizi yasa boğan deprem faciasında hayatını kaybeden can dostum Nilay Aydoğan ve tüm depremde hayatını kaybeden sporcu kardeşlerim adına alıyorum” diyerek duygularını ifade etti.
Magazin
Yayınlanma: 01 Ağustos 2023 - 15:29
Kadın basketbolunun kraliçesi ödüle doymuyor
Türk kadın basketbolunun efsane isimlerinden Banu Karadağlı ödüle doymuyor.
Magazin
01 Ağustos 2023 - 15:29
İlginizi Çekebilir